Kosmetyki Nectaria

Bogactwo natury zawarte w kosmetykach do twarzy NECTARIA

Marka NECTARIA oferuje kosmetyki, które swoje niezwykłe działanie zawdzięczają prawdziwemu bogactwu natury – Black BeeOmeTM. Jest to eliksir pozyskiwany w wyniku fermentacji miodu pochodzącego od rzadkiego i niezwykle odpornego na warunki pogodowe gatunku pszczoły miodnej – zadrzechni fioletowej, czyli tzw. czarnej pszczoły. Nektar wykorzystywany do produkcji kosmetyków pozyskiwany jest w dalekich od cywilizacji dolinach Alp Szwajcarskich. To właśnie dzięki eliksirowi z miodu czarnych pszczół produkty NECTARIA poprawiają nawilżenie skóry i dbają o zachowanie równowagi jej mikroflory.

Bogactwo naturalnych SKŁADNIKÓW

Marka NECTARIA powstała z myślą o świadomych i nowoczesnych kobietach, które każdego dnia mierzą się z wyzwaniami, jakie stawia XXI wiek. Zanieczyszczenie powietrza, ciągłe życie w biegu, stres, nieregularne odżywianie, a także brak snu negatywnie wpływają na kondycję skóry. Staje się ona odwodniona, problematyczna i skłonna do podrażnień, szybciej traci jędrność oraz blask, a na jej powierzchni przedwcześnie pojawiają się oznaki starzenia. Chcąc temu zapobiec, sięgnięto po innowację biotechnologiczną i aktywne kompleksy roślinne. Stworzono ultranowoczesne formuły, wykorzystując naturalne składniki – Black BeeOmeTM, Matrixyl MorphomicsTM, SYN-COLLTM, InfraGuardTM.

bee
Black BeeOmeTM
honey
Matrixyl MorphomicsTM
honeycomb
SYN-COLLTM
uv-protection
InfraGuardTM
kolagen
Kolagen
super fruit blend
Super Fruit Blend
Wyjątkowa i naturalna PIELĘGNACJA

Składniki kosmetyków zostały wyselekcjonowane i dobrane tak, aby produkty marki NECTARIA kompleksowo dbały o Twoją skórę. Każda substancja efektywnie wpływa na poprawę jej kondycji. Oferowane kosmetyki zapewniają delikatną pielęgnację twarzy, a także głębokie odżywienie oraz nawilżenie Twojej cery. Wyjątkowy skład sprawia, że produkty NECTARIA przybliżają Cię do natury, nawet jeśli mieszkasz w środku tętniącego życiem miasta.

Naturalne kosmetyki z Polski

Polska marka kosmetyków NECTARIA jako swoją misję obrała produkcję kosmetyków nie tylko charakteryzujących się wysoką skutecznością działania, lecz także wytwarzanych z poszanowaniem środowiska naturalnego i czerpiących z niego cenne składniki. Nasze preparaty cechują się prostym składem, bogatym w aktywne substancje naturalne. Dzięki temu są one przyjazne nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej skórze. Formuły naszych produktów wspierają naturalne mechanizmy obronne skóry, wspomagając ją w codziennym funkcjonowaniu, niezależnie od okoliczności.

Szczycimy się tym, że jesteśmy polską marką kosmetyków, oferującą preparaty o światowej klasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania mają wpływ na otoczenie, dlatego mówimy stanowcze „nie!” dla postępującego zanieczyszczenia środowiska. W NECTARIA wyznajemy filozofię Less Waste – kosmetyki pakujemy w szklane słoiczki nadające się do ponownego użycia lub recyklingu.

Black BeeOme  Eliksir z miodu czarnych pszczół

Zadrzechnia fioletowa, czyli tzw. czarna pszczoła to rzadki i stary gatunek pszczoły miodnej. Owady te żyją w niewielkich koloniach i są niezwykle odporne na trudne warunki pogodowe, ale także na warrozę, która dziesiątkuje populację pszczół na całym świecie. Miód, wykorzystywany do produkcji kosmetyków NECTARIA, pochodzi z górskich dolin Szwajcarii, dalekich od cywilizacji i zanieczyszczeń.

Black BeeOme to eliksir powstały w wyniku fermentacji miodu. Podczas tego procesu usunięte zostały cukry proste, takie jak: glukoza i fruktoza. Pozostałe cukry wykazują zdolność do stabilizacji i wzmacniania indywidualnej mikroflory Twojej skóry. Jest ona przecież codziennie narażona na niekorzystne działanie promieni słonecznych, środków czystości czy zanieczyszczeń powietrza. Wymienione czynniki prowadzą do uszkodzenia filmu mikrobiologicznego oraz zmniejszenia liczebności Twojej naturalnej mikroflory, a tym samym zaburzenia równowagi ekosystemu skóry. W wyniku ograniczenia przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), Black BeeOmeTM widocznie poprawia nawilżenie skóry.

Wychodząc naprzeciw współczesnej kobiecie

Zapewne ważne jest dla Ciebie, aby kosmetyk miał dobry, naturalny skład i skuteczne działanie. Kosmetyki NECTARIA to połączenie natury i nowoczesności. Oprócz tradycyjnych ekstraktów roślinnych, których siła znana jest od lat, w składzie produktów znajdziesz coś więcej. InfraGuardTM ma za zadanie ochronić Twoją skórę przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego i podczerwieni, które potęguje wytwarzanie wolnych rodników. W efekcie dochodzi do niszczenia włókien kolagenowych, a skóra staje się wiotka i traci sprężystość. W składzie InfraGuardTM znajdziesz naturalne przeciwutleniacze: taniny z drzewa Tara spinosa i olej z nasion słonecznika. Neutralizują one wolne rodniki i chronią kolagen przed obciążeniem oksydacyjnym.

Peptydy Matrixyl MorphomicsTM i SYN-COLLTM zawarte w kosmetykach NECTARIA wykazują działanie przeciwzmarszczkowe. Pierwszy składnik stymuluje wytwarzanie i dojrzewanie włókien kolagenowych, co sprawia, że skóra zyskuje jędrność i sprężystość. Drugi z kolei to małocząsteczkowy peptyd syntetyczny, który wzmacnia kolagen, chroni go przed degradacją i redukuje widoczność zmarszczek.